Legalizacja wag – Rybnik

legalizacja wag Rybnik

Legalizacja wag w Rybniku

Szukasz firmy, której powierzysz legalizację wag w Rybniku? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do współpracy przy konfigurowaniu ustawień wagi, z której korzystasz do celów zawodowych. Pamiętaj, że to Twój obowiązek, a samodzielnie kalibrowanie jest niewystarczające. Zabezpiecz swoje interesy na wypadek kontroli i nie ryzykuj sankcjami karnymi. Zamiast przykrych konsekwencji ciesz się nadal z prowadzenia dobrze prosperującego biznesu. Pamiętaj – obowiązek legalizacji wag w Rybniku ciąży na każdym przedsiębiorcy, bez względu na to, czy robi on lekarstwa, sprzedaje odzież czy słodycze na wagę.

Nowe przepisy o legalizacji wag

Obecnie przedsiębiorcy korzystający w pracy z wagi są zobowiązani do legalizowania wagi w ściśle określonych odstępach czasu. Na mocy przepisów z dnia 26 kwietnia 2019 roku pierwszą legalizację musisz wykonać zanim upłyną dwa lata, liczone od 1 grudnia w roku, w którym została dokonana ocena zgodności.

Po tym, musisz jeszcze pamiętać o regularnej legalizacji ponownej, w narzuconych odgórnie terminach. Warto zanotować najważniejsze daty, w których jesteś zobowiązany do zgłoszenia się – do Urzędu Miar lub do nas.

Współpraca przy legalizacji wag z Procelwag

Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który od lat naprawia i kalibruje wagi prawie wszystkich typów. Mamy stosowne uprawnienia do produkcji i obsługi urządzeń wag przenośnikowych, suwnicowych, platformowych, hakowych i innych. Zarówno podstawowe wagi sklepowe, jak i bardziej zaawansowane mechanizmy elektroniczne nie mają przed nami tajemnic. Co ważniejsze znamy, aktualizujemy i wdrażamy w życie zmiany, jakie zachodzą w prawie legislacyjnym, aby móc w profesjonalny oraz kompleksowy sposób obsługiwać naszych klientów.

Prowadź swój biznes odpowiedzialnie. Zamów legalizację wag w Rybniku. Z naszą pomocą cały proces przebiegnie sprawnie, a Ty będziesz miał pewność, że korzystasz z urządzenia, które działa maksymalnie precyzyjnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy do współpracy!

Serwis wag – Rybnik

Użytkowanie wagi w działalności gospodarczej wymaga utrzymania urządzenia w odpowiednim stanie technicznym. W przeciwnym razie prawidłowość wykonywanych pomiarów może zostać podważona. Zapewnieniu prawidłowego stanu technicznego systemów wagowych służy serwis wag, w ramach którego oferujemy:

  • przegląd techniczny systemu wagowego,
  • usługi wzorcowania i walidacji,
  • naprawy urządzeń (m.in. wymiana części eksploatacyjnych).

Jako profesjonalny serwis wag zapewniamy kompleksową obsługę. Oferujemy również możliwość sprawowania nadzoru serwisowego, którego celem jest zagwarantowanie poprawności działania eksploatowanych wag i systemów wagowych oraz bielące wsparcie techniczne.

Usługi serwisu wag świadczmy na terenie miasta Rybnik i w okolicy. Zapewniamy kompleksową obsługę, której zakres każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Zespół PROCELWAG z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.